Add to favourites
News Local and Global in your language
23rd of October 2018

Krepšinis

„Kings“ savų žiūrovų akivaizdoje buvo nušluota jau pirmajame kėlinyje | Krepsinis.net

Triuškinančią pergalę ikisezoninėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse iškovojo Jutos „Jazz“ ekipa, išvykoje 132:93 (39:10, 32:25, 30:37, 31:21) nugalėjusi Sakramento „Kings“ klubą.

„Jazz“ rimtą nusiteikimą pademonstravo jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo net 39:10. Neįtikėtina, tačiau vėliau skirtumas tik augo ir visa tai baigėsi sutriuškinimu 39 taškų skirtumu.

Lengva pergale pasinaudojusi „Jazz“ pasinaudojo galimybe išbandyti pilną rotaciją ir aikštėje leido pasirodyti net aštuoniolikai žaidėjų. Iš registruotų krepšininkų nė minutės nesulaukė tik aukštaūgis Isaacas Haasas. 15 žaidėjų išbandė ir šeimininkai.

Jutos klubas varžovus sutrypė net ir suklydęs 21 kartą. Tai atpirko puikus pataikymas – tritaškiai sukrito 47 procentų, o dvitaškiai – net 67 procentų taiklumu.

Abiejose komandose rezultatyviai pasirodė šių metų naujokų biržos derlius – „Jazz“ gynėjas Graysonas Allenas pelnė 14 taškų, o „Kings“ antruoju šaukimu pakviestas Marvinas Bagley buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas su 17 taškų.

„Jazz“: Rudy Gobertas 18 (7 atk. kam.), Alecas Burksas 17, Graysonas Allenas 14, Donovanas Mitchellas 13, Jae‘us Crowderis 12, Derrickas Favorsas 11 (12 atk. kam.).

„Kings“: Marvinas Bagley 17 (8 atk. kam.), Willie Cauley-Steinas 16, Harry Gilesas ir Justinas Jacksonas po 12.