News Local and Global in your language
24th of October 2018

Krepšinis

„Clippers“ Izraelio ekipą sutrypė pusšimčiu taškų | Krepsinis.net

Itin lengvą pergalę draugiškame mače pasiekė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vidutiniokai Los Andželo „Clippers“, net 124:76 (32:18, 38:17, 24:7, 30:34) nušlavę Haifos „Maccabi“ klubą iš Izraelio.

„Maccabi“ varžovams rimto iššūkio mesti nesugebėjo ir net ilgai nesipriešino – jau pirmajame kėlinyje skirtumas tapo dviženkliu, o dar iki ilgosios pertraukos išaugo į triuškinantį – 70:35.

Vėliau Izraelio ekipos deficitas dar ūgtelėjo ir intrigą mėgstantys gerbėjai galėjo tiesiog išjungti savo transliacijas ar palikti areną – jiems žiūrėti nebebuvo į ką.

Eilinį puikų pasirodymą per trumpą laiką surengė Bobanas Marjanovičius, vos per 17 minučių pelnęs 18 taškų (9/11 dvitaškių), atkovojęs 12 kamuolių (6 puolime), po kartą perėmęs bei praradęs kamuolį, suklydęs ir prasižengęs.

Tuo tarpu Eurolygoje siautęs Milošas Teodosičius ir toliau neranda savęs – per 13 minučių pelnė vos 2 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Maccabi“: Romanas Sorkinas 12, Danielis Koperbergas ir Lucasas Husmanas po 10, Joshas Childressas 9.

„Clippers“: Bobanas Marjanovičius 18 (9/11 dvitaškių, 12 atk. kam.), Montrezlas Harrellas ir Danilo Gallinari po 12, Tyrone‘as Wallace‘as ir Jonathanas Motley po 11.