News Local and Global in your language
20th of November 2018

Krepšinis

Puikus naujoko žaidimas „Clippers“ neišgelbėjo | Krepsinis.net

Dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Portlando „Trail Blazers“ (9/3) klubas, namie 116:105 (37:28, 24:29, 23:24, 32:24) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ (6/5).

Šeiminikai intensyviai pradėjo rungtynes, per pirmąsias 12 minučių pelnydami 37 taškus, tačiau toli nuo varžovų nepabėgo. Iki pat ketvirtojo kėlinio komandos žengė koja kojon.

Rungtynėse nebuvo vieno momento, kuriuo „Trail Blazers“ nulemtų pergalę – solidžiau mačo pabaigoje atrodžiusi ekipa tiesiog apgynė savo pranašumą.

Tuo tarpu puikias rungtynes sužaidė „Clippers“ naujokas Shai‘us Gilgeousas-Alexanderis. Pamažu puikią reputaciją besikuriantis išradingas įžaidėjas per 35 minutes pelnė 19 taškų (5/10 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 3/6 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Į starto penketą perkeltas „Clippers“ milžinas Bobanas Marjanovičius prarado dalį savo efektyvumo ir per pelnęs 4 taškus (2/5 dvitaškių) bei atkovojęs 4 kamuolius aikštėje iš viso praleido tik 12 minučių. Ne ką geriau sekėsi ir jo tautiečiui Milošui Teodosičiui, kuris aikštėje praleido vos keturias minutes.

„Clippers“: Danilo Gallinari (5 atk. kam., 5/8 tritaškių) ir Lou Williamsas (7 rez. perd., 0/4 tritaškių) po 20, Shai‘us Gilgeousas-Alexanderis ir Montrezlas Harrellas (6 atk. kam., 3 blokai) po 19, Tobiasas Harrisas 15 (11 atk. kam.).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 25 (3/7 tritaškių), C.J.McCollumas 23 (7 atk. kam.), Jusufas Nurkičius 16 (9 atk. kam., 3 blokai), Al-Faruqas Aminu 11 (8 atk. kam.), Zachas Collinsas 10 (9 atk. kam.).