Krepšinis

Tel Avive karaliavusi „Real“ tritaškiais užmėtė „Maccabi“

Nuotr.: SIPA – Scanpix

Nuotr. SIPA – Scanpix

„Real“ svečiuose 87:66 sutriuškino „Maccabi“ Madrido komanda antrąkart šį sezoną pataikė 15 tritaškių Eurolygos čempionai kovą po krepšiais laimėjo 43-26 Statistika

Šeštąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo varžovų teritorijoje dominavusi Madrido „Real“ (6-0) komanda. Čempionų titulą ginantys Pablo Laso auklėtiniai Izraelyje 87:66 (18:15, 23:8, 25:21, 21:22) nepasigailėjo Tel Avivo „Maccabi“ (1-5) klubo, kuriam tai buvo penktasis pralaimėjimas per šešis turus.

3

Sergio Llullas į „Maccabi“ krepšį susmeigė 5/8 tritaškių, Jaycee Carrollas – 4/5, Anthony Randolphas – 3/4, o Rudy Fernandezas – 2/3. Iš viso „Real“ iš toli pataikė 15/31 metimų (48,4 proc.), kai šeimininkė „Maccabi“ iš tritaškio zonos realizavo tik 6/29 metimų (20,7 proc.).

Po krepšiais karaliavę čempionai kovą dėl kamuolių laimėjo 43-26. Itin universaliai pasirodė Gustavo Ayonas, kuris per 22 minutes pelnė 12 taškų (5/7 dvitaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 3 pražangas bei įsirašė 27 naudingumo balus.

Madrido klubas į priekį šovė antrajame kėlinyje, per kurį į savo krepšį praleido 8 taškus, o pats varžovams atseikėjo 23 ir užtikrintai pirmavo 41:23. 35-ąją rungtynių „Real“ pranašumas pasiekė 30-ies taškų atžymą (78:48).

„Maccabi“ gretose debiutavęs iš NBA atvykęs naujokas Ramonas Sessionsas rungtyniavo 23 minutes, pelnė 11 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 1 kartą suklydo ir prasižengė, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 12 naudingumo balų.

„Maccabi“: Johnny O'Bryantas 17 (7/16 metimai), Ramonas Sessionas 11 (4/10 metimai), DeAndre'as Kane'as ir Alexas Tyusas – po 8.

„Real“: Sergio Llullas 17 (5/8 trit.), Jaycee Carrollas 16 (4/5 trit.), Gustavo Ayonas 12 (12 atk. kam.), Anthony Randolphas 11 (8 atk. kam.).