Krepšinis

Dramą Las Palme išsprendė taiklūs Micičiaus baudų metimai

Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta

Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

„Anadolu Efes“ dramatiškai 94:90 įveikė „Gran Canaria Herbalife“ Tašką rungtynėse padėjo lemiamus taškus baudų metimais pelnęs Vasilije Micičius Serbas per pirmuosius du kėlinius pelnė 15 iš 17 taškų Las Palmo ekipos 40-metis Albertas Oliveris antroje mačo pusėje surinko 10 taškų iš eilės Statistika

Pirmoje susitikimo dalyje spindėjęs Vasilije Micičius po ilgosios pertraukos beveik visą likusią mačo dalį liko be taškų, tačiau serbas šaltakraujiškai sužaidė lemiamu momentu.

1

Likus žaisti 4,7 sekundės, buvęs žalgirietis pataikė abi baudas ir įtvirtino Stambulo „Anadolu Efes“ (4-2) pergalę Eurolygos išvykos mače 94:90 (24:25, 26:27, 20:21, 24:17) prieš Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (1-5) ekipą. Pastarajai tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas paeiliui.

Per pirmuosius du kėlinius „Anadolu Efes“ į priekį vedęs Micičius buvo pelnęs 15 iš 17 savo taškų, o į rūbinę Turkijos ekipa išėjo atsilikinėdama 50:52.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Las Palmo klubo 40-mečiui Albertui Oliveriui pataikius tritaškį, o ketvirtojo ketvirčio pradžioje dar pridėjus septynis taškus paeiliui, šeimininkams postūmį suteikęs veteranas savo komandai leido pirmauti 8 taškų persvara – 80:72.

Visgi „Gran Canaria Herbalife“ džiaugsmas ties tuo ir baigėsi. Ispanijos ekipos atstovai net septynias minutes nesugebėjo pataikyti iš žaidimo bei visus 8 taškus surinko taikliais baudų metimais. Per tą laiką „Anadolu Efes“ pelnė 15 taškų ir priartėjo per vieną tašką – 87:88.

Prasidėjus paskutinei minutei, Oliveris prametė dvitaškį, Krunoslavas Simonas atsakė tritaškiu ir persvėrė rezultatą Stambulo ekipos naudai – 92:90.

Po minutės pertraukėlės Marcusas Erikssonas dukart nesėkmingai atakavo krepšį, pražanga sustabdytas Micičius neklydo ir padėjo tašką rungtynėse – 94:90.

„Gran Canaria Herbalife“: D.J. Strawberry 19 (7 rez. perd.), Eulisas Baezas 14, Chrisas Evansas 12 (2/7 dvit.), Albertas Oliveris ir Anžejs Pasečniks – po 10.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 18, Vasilije Micičius 17 (5 kld.), Jamesas Andersonas 13, Bryantas Dunstonas (11 atk. kam.) ir Tiboras Pleissas – po 12, Rodrigue Beaubois 11 (4 kld.).