Add to favourites
News Local and Global in your language
19th of January 2018

Kultūra



Šokėjai ir fotografai susivienija vardan neįtikėtinų fotografijų [FOTO]

Photo: Dave Krugman (@davekrugman)

Photo: Dave Krugman (@davekrugman)

Kas atsitinka, kai pasaulinės klasės šokėjai, fotografai ir socialinių medijų dėka susiburia vienam tikslui?

Pastaruosius keletą metų, choreografas Jocob Jonas organizuoja kas mėnesinius susitikimus. Socialinių medijų įtaka sudaro sąlygas šokėjams ir fotografams spontaniškai bendradarbiauti ir išgauti svaiginantį nuotraukų efektą.

#CamerasandDancers neseniai surengė savo 30-tą susitikimą ir organizuoja renginius visur, pradedant nuo “Getty” muziejaus Los Andžele iki Niujorko viešosios bibliotekos. Per tris ar keturias valandas bendradarbiaudami menininkai sukuria vaizdą, kuris po to yra naudojamas Instagram ir kitose internetinėse platformose. “Kaip choreografas, aš norėjau padaryti ką nors, kas kitokią meno formą padarytų labiau matomą internete”- sakė choreografas Jacob Jonas.

O organizacijoms – tai užkariautojo padėtis, nes matomumas padeda įvesti kitokį, naują mąstymą apie gerai atrodančias erdves . ,,Nuotraukose užfiksuoti šokantys kūnai, kurie saugo ir bendrą šokio istoriją, yra tikrai puikus dalykas, kurį trokštu atskleisti vėl ir vėl įvairiose erdvėse.” – teigė šokių kuratorė Linda Murray.

Camerasanddancers-Ashley-McKinney-@AshleyMcky-1

Photo: Ashley McKinney (@AshleyMcky)

Camerasanddancers-Omar-Z-Robles-@OmarZRobles-1

Photo: Omar Z. Robles (@omarzrobles)

Camerasanddancers-Brad-Romano-@bradromano-2

Photo: Brad Romano (@bradromano)

Camerasanddancers-Don-Norman-@zzmcfate

Photo: Don Norman (@zzmcfate)

Camerasanddancers-Huy-Doan-@huydoan-2

Photo: Huy Doan (@huydoan)

Camerasanddancers-Jacob-Jonas-@JacobJonasTheCompany-8

Photo: Jacob Jonas (@JacobJonasTheCompany)

Camerasanddancers-Jacob-Jonas-@JacobJonasTheCompany-10

Photo: Jacob Jonas (@JacobJonasTheCompany)

Camerasanddancers-Jasper-De-Jesus-@jasperdejesus

Photo: Jasper De Jesus (@jasperdejesus)

Camerasanddancers-Jessica-Zollman-@jayzombie-2

Photo: Jessica Zollman (@jayzombie)

Camerasanddancers-Jordan-Matter-@jordanmatter

Photo: Jordan Matter (@jordanmatter)

Camerasanddancers-Lauren-Randolph-@laurenlemon-1

Photo: Lauren Randolph (@laurenlemon)

Camerasanddancers-Matthew-Brush-@Brush-2

Photo: Matthew Brush (@Brush)

Camerasanddancers-Michael-ONeal-@Moneal-1

Photo: Michael O’Neal (@Moneal)

Camerasanddancers-Oveck-Reyes-@Oveck-1

Photo: Oveck Reyes (@Oveck)

Camerasanddancers-Oveck-Reyes-@Oveck-3

Photo: f0000;”>Oveck Reyes (@Oveck)

Camerasanddancers-Rey-Canlas-Jr.-@reycanlasjr-1

Photo: Rey Canlas Jr. (@reycanlasjr)

Camerasanddancers-Rey-Canlas-Jr.-@reycanlasjr-3

Photo: Rey Canlas Jr. (@reycanlasjr)

Camerasanddancers-Terry-Mclaughlin-@asteryx

Photo: Terry McLaughlin (@asteryx)

Camerasanddancers-Thai-Hoang-@loewe7-

Photo: Thai Hoang (@loewe7)

Daniel-Dent-@ddent

Photo: Daniel Dent (@ddent)

Levi-Sherman-@levisherman

Photo: Levi Sherman (@levisherman)

Taip pat skaitykite: Baleto šokėja kruopščiai sujungia rusų baleto ir architektūros grožį [FOTO]

Read More




Leave A Comment

More News

Kultūra | ve.lt

LRT naujienos kultūra

artnews.lt

LZ RSS

Voruta

Disclaimer and Notice:WorldProNews.com is not the owner of these news or any information published on this site.